Archiwum 2018/2019

czerwiec

"Cudownych rodziców mam"

Przedszkolaki ze wszystkich grup w dniu 3 czerwca 2019r. świętowały Dzień Mamy i Taty. W słoneczne popołudnie na scenie w ogrodzie przedszkolaki słowem, tańcem i piosenką wyraziły miłość oraz wdzięczność za wszystko kochanym rodzicom. Po występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie, radość i ogromną dumę ze swoich pociech. Dzieci nagrodzone zostały gromkimi brawami za wspaniałe występy. Po programie artystycznym dzieci wręczyły rodzicom piękne laurki oraz kolorowe kwiaty, które wykonały z pomocą swoich pań. Poprzez występ artystyczny dzieci wyraziły swoją wdzięczność za trud ich wychowania.
To było bardzo kolorowe i wesołe popołudnie. Szczególne, bo nasze przedszkolaki prezentowały się przed specjalnymi gośćmi: Ukochanymi Rodzicami. Wszystko było jak należy, a do tego słońce jak na zamówienie!
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie do przedszkola i wspólnie spędzony czas.

Wielkanoc