Archiwum 2018/2019

czerwiec

Wszystkie dzieci nasze są

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci i taki też był dla naszych przedszkolaków. Dziecięce świętowanie rozpoczęło się 31 maja. Odwiedził nas Asterix! Olbrzymia maskotka z bajki ,,Asterix i Obelix” każdemu rozdawała słodki upominek.Taką niespodziankę przygotowali dla dzieci opiekunowie i podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli. Dziękujemy za pamięć.
Dalsze świętowanie Dnia Dziecka rozpoczęło się 3 czerwca bajką ,,Gdzie jest Stasio ?” przedstawioną przez aktorów teatru ,,Zielony Melonik”. Następna niespodzianka to udział w pikniku rodzinnym w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli. Starszaki z gr. ,,Motylki” i ,,Mądre sowy” chętnie i z wielką ciekawością udały się do szkoły, gdzie na boisku czekało na nich wiele atrakcji. Były harce i podskoki na dmuchańcach, zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni, dmuchanie mydlanych baniek, zabawy na placu zabaw oraz rozmowy z nauczycielami i panią dyrektor. Uczestnictwo w pikniku sprawiło dzieciom bardzo dużo radości.
Na zakończenie Dnia Dziecka wszystkie przedszkolaki dostały od pani dyrektor Marii Zubrzyckiej pyszne lody.Ten szczególny dzień w roku był pełen radości,uśmiechu i niespodzianek.

Wielkanoc