Archiwum 2018/2019

maj

Wyjazd do Fabryki Zabawy

14 maja 2019 roku przedszkolaki z gr. ,,Żabki” i ,,Muchomorki” wybrały się do Fabryki Zabawy w Stalowej Woli, a 16 maja z gr. ,,Motylki“ i ,,Mądre sowy“ do Fabryki Zabawy w Tarnobrzegu. Jazda autobusem, dla niektórych była wspaniałą przygodą, bo jechały nim po raz pierwszy. Pełne wigoru i radości dzieci bawiły się w basenach z kulkami, na zjeżdżalniach i innych atrakcjach. Jak dobrze wiadomo dzieci uwielbiają wspinać się, skakać, pokonywać trudne przeszkody. Nic więc dziwnego, że wspólne zabawy w sali zabaw były dla nich niebywałą atrakcją. Każdy znalazł tu coś dla siebie. Labirynty, zjeżdżalnie, domki, piasek kinetyczny,zapewniły dzieciom mnóstwo radości. Czas na zabawie skończył się jednak szybko.
Podczas pobytu w sali zabaw rozwijały swoją sprawność fizyczną poprzez ruch w obrębie całego ciała - doskonaliły umiejętność wspinania się, utrzymywania równowagi i mogły w pełni zaspokoić naturalną potrzebę ruchu, podnosząc jednocześnie swoją sprawność fizyczną. Zmęczone, ale z uśmiechami na twarzach wróciły do przedszkola.

Wielkanoc