Archiwum 2019/2020

Andrzeju, Andrzeju..!

"Hokus-pokus, czary-mary,
niech się spełnią andrzejkowe czary.”

29 listopada w przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja. Dzieci przebrane w bajkowe postacie, już od rana z wielką niecierpliwością czekały na zabawę. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło  ustawiania bucików, losowania serduszek z imionami, lania wosku. Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce.  Czy wróżby się spełnią? – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Słodki podwieczorek przy lampionach i pięknie nakrytych stołach był wspaniałym zakończeniem tego dnia.

Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach. Mamy nadzieję, że będą ten dzień wspominać, bowiem bawiliśmy się wszyscy naprawdę wspaniale.

DZIEŃ ZIEMI