Archiwum 2019/2020

Dzień Otwarty Przedszkola

W dniu 21 listopada 2017 r. w grupie „Motylki” podczas dnia otwartego w zajęciach i zabawach uczestniczyli rodzice. Tematem przewodnim spotkania była jesień i jej zagubiony koszyk. Rodzice obserwowali, jak wiele dzieci nauczyły się już w przedszkolu, a zdobytych umiejętności jest już wiele. Dzieci śpiewały, tańczyły z rodzicami tańce integracyjne. Dużo radości sprawił taniec z akompaniamentem drewnianymi łyżkami na plastikowych butelkach. Dzieci  rozwiązywały zagadki i  rozpoznawały cyfry w zakresie 8. Dzięki realizacji innowacji pedagogicznej „Mali mistrzowie kodowania i programowania” wykazały się umiejętnością układania  na planszy wg kodu  oraz realizacji innowacji „Literkowe zabawy przedszkolaków” odczytywały swoje imię i szukały na planszy. Uczestniczyły również w zabawie dydaktycznej prowadzonej w języku angielskim przez panią Asię, podczas której nazywały kolory i zwierzęta.Szukały obrazków zgodnych z opisem , oczywiście w języku angielskim. Zajęcia zakończyły się inscenizacją o misiach przygotowaną z okazji Święta Pluszowego Misia.To był miło spędzony czas w ciepłej, domowej atmosferze -  bo w przedszkolu jest jak w domu.Dziękujemy Rodzicom za wizytę w przedszkolu.

DZIEŃ ZIEMI