Archiwum 2019/2020

grudzień

Świąteczne warsztaty w przedszkolu.

,,Zielone gałązki, a na każdej świeczka,                                                                                                                                                                  W stroiku z bibułek stoi choineczka                                                                                                                                                                    Gdy zaświeci gwiazdka między gałązkami,                                                                                                                                                  Wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy.“

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Rada Rodziców zorganizowała w przedszkolu 4 grudnia świąteczne warsztaty z udziałem dzieci , rodziców i pracowników przedszkola.

Przedszkole zamieniło się na chwilę w pracownię plastyczną. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców odkryło swoje plastyczne talenty.  Przy dźwiękach świątecznych piosenek, kolęd i pastorałek powstawały kolorowe bombki i łańcuchy. Podczas tworzenia prac rodziny wykazywały się niezwykłą pomysłowością i ciekawą inwencją twórczą. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła , Wszystkie wykonane ozdoby zawisły na przedszkolnej choince.

Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców,  którzy znaleźli czas ,aby spędzić go wspólnie z dziećmi i przekazać im tradycję wykonywania ozdób bożonarodzeniowych.

DZIEŃ ZIEMI