Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

s1
s2
s3
s4
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
test
Slider2

OD DYREKTORA

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyżury telefoniczne w zakresie pomocy psychologiczno- pedagogicznej świadczone przez psychologów, pedagogów, logopedów i innych specjalistów Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych dla dyrektorów szkół/ placówek, nauczycieli, uczniów i ich rodziców w ramach szczególnego wsparcia w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

https://www.ko.rzeszow.pl/…/dyzury-telefoniczne-w-zakresie…/

PODZIĘKOWANIE

 DRODZY RODZICE !

Bardzo serdecznie dziękujemy za aktywną pomoc i udział w zdalnym nauczaniu Naszych dzieci.

To ogromne wyzwanie dla nasz wszystkich i staramy się sprostać nowym zadaniom .

Bez Was Drodzy Rodzice  byłoby to niemożliwe, dlatego bardzo cenimy Waszą pomoc.

Mamy nadzieję , że niedługo wrócimy do normalności

i wtedy będziemy wspólnie odczuwać radość płynącą

z realnego spotkania z Państwem i Waszymi – Naszymi kochanymi dziećmi.


KOCHANI RODZICE ! DROGIE DZIECIAKI !

Propozycja dla tych którzy chcą uczynić coś dobrego dla innych.
Ci którzy mają sprytne rączki, maszynę do szycia, trochę czasu no i dużo, dużo, dużo dobrej woli zapraszamy do włączenia się do akcji szycia maseczek ochronnych (być może też niedługo fartuchów ochronnych) dla potrzebujących. Nie jest to zbyt skomplikowane. Korzystają z nich między innymi: szpital w Nisku, Nowej Dębie, policja, poczta, sklepy itp.
Chętni proszeni są o kontakt z Anią tel: 606 649 178

 

maseczki 

Quiz rodzinny - RULETKA

Obecna sytuacja epidemii zmusza nas do przeorganizowania naszego stylu życia. Wielu z nas pracuje w domu, mając pod opieką dzieci. Oprócz codziennych obowiązków wiele razy słyszymy „Mamo-Tato nudzi mi się”. Zadajemy sobie pytanie „co robić z dzieckiem w domu”. Niech to nie będzie czas przed telewizorem czy komputerem. Spędzanie czasu w domu z dziećmi może być szansą na niezwykłą podróż do lat własnego dzieciństwa. Czasu, w którym nie mieliśmy dostępu do zdobyczy współczesnego świata z zakresu nowoczesnych technologii. Czas spędzony z dzieckiem jest bezcenny. Dzieci szybko dorastają i kiedyś możemy z rozrzewnieniem wspominać czas, podczas którego remedium na wiele problemów był uśmiech i przytulenie. Wspólna zabawa pozwoli nam przypomnieć sobie jak sami byliśmy dziećmi .A może zagracie wspólnie w Quiz Rodzinny – RULETKA ( kliknij)              

                                           Miłej zabawy 

Trening dla mamy

Każdy chyba zna złotą zasadę, że ruch to zdrowie. Jest on szczególnie ważny w okresie wzrostu, i to nie tylko ze względu na wzmocnienie mięśni i ogólną sprawność. Ma również duże znaczenie dla prawidłowej pracy mózgu.
Większości maluchów nie trzeba przekonywać do aktywności. Wielu rodziców, powiedziałoby, że problemem jest raczej utrzymaniem malca w miejscu. Choć czasem może się to wydawać kłopotliwe, aktywność dzieci jest ogromnym plusem. Zapraszam do wspólnej gimnastyki dziecko z mamusią lub tatusiem. Miejsca do ćwiczeń z pewnością nie zabraknie także dla rodzeństwa. Ćwiczcie razem , ruszajcie się i w ruchu spędzajcie czas wolny. ( kilknij! zobacz !) TRENING DLA MAMY 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021

24

dni

12

godzin

10

minut

43

sekund

Najnowsze galerie