Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Przebiegać będzie w formie elektronicznej w terminie:

od 11 marca 2019 r. od godz. 8.00 do 29 marca 2019 r. do godz. 15.00

Informacje na stronie przedszkola w zakładce REKRUTACJA .

Rodzice dzieci, które aktualnie uczęszczają do przedszkola składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu nr 4 w terminie od 4 marca do 7 marca do godz. 15.00 .Deklaracje będzie można otrzymać również w przedszkolu u nauczycieli w grupach od 4 marca 2019 r.

Wypełnione i podpisane deklaracje należy złożyć u dyrektora przedszkola.

Maria Zubrzycka

dyrektor przedszkola

Zabawa karnawałowa - ZMIANA TERMINU

ZMIANA TERMINU ZABAWY KARNAWAŁOWEJ

Ze względu na niską frekwencję dzieci w przedszkolu zabawa zostaje odwołana.

Odbędzie się po feriach zimowych 26 lutego 2019 r.

BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE

Zima to czas zabaw  na śniegu i lodzie. Z radością my rodzice patrzymy na roześmiane buzie , roziskrzone oczy i dajemy się wciągnąć w szaleńczą zabawę pozwalając dzieciom na więcej niż byśmy chcieli i niż pozwala na to zdrowy rozsądek. Ale pamiętajmy, że to do nas należy opanowywanie emocji i myślenie na zapas, co by było gdyby!

To my jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo naszych dzieci, które jeszcze nie mają zdolności przewidywania, a fantazję mają zdecydowanie bujniejszą niż my, dorośli!

Jest wiele rzeczy, którym nie jesteśmy w stanie zapobiec podczas zimowych zabaw dzieci - złamania, zwichnięcia, stłuczenia.

Naszym zadaniem jest jednak przewidzieć, co złego może spotkać naszą pociechę podczas zabawy i zrobić wszystko aby do tego nie dopuścić.

Pamiętajmy , że to na nas ciąży odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszego dziecka.

Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku ( kliknij)

Poradnik MEN – ,,O czym warto pamiętać przed feriami“ (kliknij)

NAKRĘTKI DLA MILENKI !!

,,Człowiek jest wielki nie przez to co ma, nie przez to kim jest ,

lecz przez to czym dzieli się z innymi”

Jana Paweł II

ODKRĘCAMY – ZBIERAMY - POMAGAMY

AKCJA CHARYTATYWNA - NAKRĘTKI DLA MILENKI

ZBIERAJ Z NAMI !

Milenka Dul ze Stalowej Woli ma 3 latka .Urodziła się z niedorozwojem kości udowej stawu biodrowego, Potrzebna jest kosztowna operacja. Możemy pomóc Milence. Zapraszamy wszystkich, aby włączyli się do akcji zbiórki plastikowych nakrętek. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na operację i rehabilitację dziewczynki.

Zachęcamy i zbieramy.

Możesz pomoc Milence ! Włącz się do akcji i zbieraj nakrętki razem z nami !!

Zebrane nakrętki przynieś do naszego przedszkola !

UWAGA WAŻNE!!!

UWAGA RODZICE!

Wakacyjna przerwa w przedszkolu w miesiącu SIERPNIU