OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

DRODZY RODZICE ‼️

Pragniemy Państwa poinformować,że w dniach 3 i 6 kwietnia (piątek, poniedziałek)  w godzinach od 9.00 do 11.00  będzie można uzyskać telefoniczną informację o wysokości odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc marzec.

Numer do kontaktu: 15 842 58 03

SZANOWNI RODZICE

Już wiadomo – do Świąt Wielkanocnych się nie zobaczymy. Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was Drodzy Rodzice.                       Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań na sytuacje problemowe.

Na stronie internetowej naszego przedszkola,  zamieszczamy propozycje materiałów i  możliwych formach ich realizacji przez dziecko w domu  z Rodzicem.

Na stronie przedszkola www.przedszkole4.stalowawola.pl w  pliku DLA RODZICÓW  - DOMOWE PRZEDSZKOLE założyłyśmy zakładki:  Żabki, Motylki, Muchomorki, Mądre Sowy TUTAJ szukajcie codziennie bieżących informacji.

Nauczyciele i dyrektor  zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania, poprzez e – maile przedszkole4@stalowawola.pl. lub nauczyciel4@onet.eu  Możecie Państwo wysyłać zdjęcia , jak spędzacie czas ,które zamieścimy  w galerii.

Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania. Zapytajmy wtedy: A na co masz ochotę ? Co chcesz teraz robić? Popatrz Pani (Ewa, Asia, Sylwia, Kasia, Justyna, Agnieszka) z przedszkola napisała do Ciebie. Pozwólmy dziecku wybierać!!!!

Dziecko świetnie rozwija się, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień.
Zachęcajmy do sprzątania, pielęgnujmy higienę, uczmy sznurować buciki, wspólnie gotujmy ,pieczmy ciasta….TO CZAS RODZICÓW Z DZIECKIEM. PAMIETAJMY !!!! Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę.

Życzę Rodzicom i naszym Przedszkolakom cudownej zabawy, wspaniałego czasu spędzonego razem, dużo zdrowia,                                      wytrwałości i  szybkiego powrotu do przedszkola.

Maria Zubrzycka

dyrektor przedszkola.

Czytelnicze wyprawki dla przedszkolaków

Stalowowolska MBP znów rozda przedszkolakom książki

Masz dziecko w wieku przedszkolnym (3-6 lat) i jeszcze nie otrzymałeś wyprawki dla małego czytelnika? To przyjdź z pociechą do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli i zapisz ją do grona Czytelników. Twoje dziecko otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start w ramach ogólnopolskiego projektu „Wielki człowiek–mała książka” ogłoszonego  przez Instytut Książki.

Więcej informacji w linku (kliknij)

Odkręcamy !Zbieramy!Pomagamy!Zbieraj z nami!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego ,,Przedszkolaków dobre rady na złe odpady“.Zbieramy zużyte baterie i nakrętki. Zebrane nakrętki zostaną przekazane 4 letniej Milence Dul ze Stalowej Woli, a dochód ze zbiórki przeznaczony na leczenie i rehabilitację. Milenka urodziła się z niedorozwojem kości udowej stawu biodrowego i potrzebna jest kosztowna operacja.

Zachęcamy do udziału w akcji .

nakretki_art

Dzieci uczą Rodziców

Dzieci uczą rodziców_1

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej  akcji edukacyjnej ,,Dzieci uczą Rodziców“ .Celem akcji wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy przeprowadzane podczas akcji. Przedszkole przystępuje do projektu a szczegóły w linku  – Dzieci uczą Rodziców

Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie

Szanowni Rodzice jest nam bardzo miło poinformować, że Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie, po wnikliwej i dokładnej analizie nadesłanej dokumentacji i w uznaniu naszych dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy, podjęła decyzję o nadaniu nam Krajowego Certyfikatu Przedszkola Promującego Zdrowie.
Jako jedyne przedszkole w Stalowej Woli będziemy mieli zaszczyt posiadać Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie.

Warszawa, 21.03.2019 r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie,

uprzejmie informujemy, że Centralna Kapituła Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie, po wnikliwej analizie nadesłanej dokumentacji i w uznaniu dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej i systematycznej pracy, podjęła decyzję o rekomendowaniu Państwa placówki do nadania Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie.

Przyznany Certyfikat ma być gwarancją, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie. Gratulujemy całej społeczności szkolnej, życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu Szkoły Promującej Zdrowie oraz zapraszamy do współpracy z Zespołem ds. Promocji Zdrowia w Szkole ORE.

O terminie uroczystego wręczenia Certyfikatów poinformujemy Państwa odrębnym pismem.

Odbywa się zwykle pod koniec roku. Decyzję podejmuje Minister Edukacji Narodowej.

resized__200x266_DSCN4011

WAŻNA INFORMACJA

Drodzy Rodzice z uwagi na profil przedszkola promującego zdrowie, profilaktyka zdrowotna jest dla nas bardzo ważna.

W przedszkolu nie ma higienistki, dlatego też zwracam się do Rodziców  z ogromną prośbą  o częstsze  zwracanie uwagi na higienę dzieci , codzienne sprawdzanie czystości głowy dziecku oraz dostosowanie ubioru do pory roku.

dyrektor Maria Zubrzycka

RODZICU ZOBACZ (kliknij w link)

Przerwa wakacyjna

Wakacyjna przerwa w przedszkolu w miesiącu SIERPNIU