KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE

ZWIĘKSZAMY ILOŚĆ ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH

W PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

W STALOWEJ WOLI

Mowa – jako podstawowy środek komunikowania się ludzi – ma szczególne znaczenie w rozwoju dziecka i znacząco wpływa na jego naukę szkolną. Od tego, jak dziecko mówi i jaki jest poziom jego komunikacji językowej, w dużej mierze zależą jego postępy w uczeniu się oraz pozycja społeczna w grupie klasowej.

Wskazaniem do zasięgnięcia porady logopedycznej lub podjęcia systematycznej terapii powinny być:

Ø  nieprawidłowa, zniekształcona wymowa;

Ø  opóźniony czas pojawiania się poszczególnych etapów mowy dziecka;

Jeśli wymowa dziecka budzi Twój niepokój, skorzystaj z rzetelnej

konsultacji logopedycznej w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stalowej Woli.

Konsultacja pozwoli uzyskać odpowiedź na pytanie, czy Państwa dziecko ma problemy z wymową i jakie ewentualnie podjąć kroki aby je wyeliminować.

Rzetelna i wnikliwa diagnoza jest podstawą do zaplanowania przebiegu

terapii logopedycznej.

NIE CZEKAJ!

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZIŚ.

SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ POMOCY DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW!!!

WAŻNA INFORMACJA

Drodzy Rodzice z uwagi na profil przedszkola promującego zdrowie, profilaktyka zdrowotna jest dla nas bardzo ważna.

W przedszkolu nie ma higienistki, dlatego też zwracam się do Rodziców  z ogromną prośbą  o częstsze  zwracanie uwagi na higienę dzieci , codzienne sprawdzanie czystości głowy dziecku oraz dostosowanie ubioru do pory roku.

dyrektor Maria Zubrzycka

RODZICU ZOBACZ (kliknij w link)

Spotkanie z Mikołajem