Konkursy - rok szkolny 2017/2018

WRZESIEŃ

• ,,Pomaganie jest cool!“ – miejski konkurs plastyczny – organizator -Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej ,,SPECTRUM“ prace na konkurs wykonały : Emilka D., Kasia  W., Pola N.,Karolinka G.,

• ,,Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – IX edycja konkursu na zbiórkę makulatury, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz plastikowych nakrętek – organizator  MZK  w Stalowej Woli

Przedszkole zostało nagrodzone w kategorii – zbiórka makulatury

PAŹDZIERNIK

• ,,Patriotyzm w utworach Marii Konopnickiej“ – miejski konkurs plastyczny – organizator Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli  prace na konkurs wykonały : Natalka G., gr.,,Motylki“, Kasia W., gr.,, Mądre Sowy“

• I Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki o Zdrowiu ,,Zdrowy Przedszkolak“ – prezentacja dowolnej piosenki o tematyce zdrowotnej – organizator Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli  , nasze przedszkole reprezentowały – Nikola W. gr.,,Motylki“ i Karolinka G. gr ,,Mądre Sowy“
  •  LISTOPAD

• „Mamo, tato nie pal przy mnie”- konkurs organizowany przez Państwową stację sanitarno- epidemiologiczną w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Julia B. z grupy „Motylki”
  • „Konkurs na zbiórkę makulatury” organizowany przez MZK w Stalowej Woli. Nasze przedszkole zajęło I miejsce.
  • Grudzień

• „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”. Konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli. Wyróżnienie zdobyła Zosia L. z grupy „Motylki”
  • Konkurs plastyczny „Projekt bombki choinkowej”- organizator: Zespół szkół społecznych w Stalowej Woli. Pracę wykonali dzieci z grupy „Mądre sowy” Hania i Kajtek oraz „Motylki” Klaudia i Lilla. Wyróżnienia otrzymali Hania i Kajtek z grupy „Mądre sowy”
  •  „Zróbmy choinkę inaczej”- organizatorem konkursu była Miejska biblioteka publiczna oraz Prezydent miasta Stalowa Wola. Nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie- Nagrodę specjalną Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M.Wańkowicza.
  • Styczeń

• „Zimowe anioły”- Organizatorem jest Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. Pracę wykonały  Lena B. z grupy „Mądre Sowy”,Amelka T. z grupy „Motylki” Daria Z. z grupy „Muchomorki”, Alicja S. z grupy „Żabki”,
  • Marzec

• ,,W rodzinnym obiektywie – Stalowa Wola moje miasto“ – konkurs fotograficzny – organizator Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli .Przedszkole reprezentowały Kasia W. z gr. ,,Mądre Sowy“ i Laura K. z gr . ,,Motylki“
  • Kwiecień

• VIII Miejski Konkurs Wiedzy i Umiejętności ,,Mały Omnibus“ – organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli .Przedszkole reprezentowała Otylka S. z gr. ,,Mądre Sowy“
  • Olimpiada z języka angielskiego – organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli .Przedszkole reprezentowała Hania Z. i Victoria D. z gr. ,,Mądre Sowy“
  • III edycja przeglądu ,, Książka czeka na przedszkolaka“ organizator  Niepubliczne Przedszkole Chatka Misia w Stalowej Woli . Reprezentacja naszego przedszkola Jaś, Antoś, Gloria i Patrycja z gr. ,,Motylki“ wykonali książeczkę pt. ,,Historia naszego miasta to historia naszych rodzin“
  • X Wojewódzki IV Powiatowy konkurs ekologiczny ,,Przedszkolaków dobre rady na złe odpady“ organizator Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli Konkurs polegał na zbiórce baterii  i nakrętek plastikowych.
  • konkurs recytatorski ,,Zdrowy przedszkolak“ Nasze przedszkole reprezentowały Emilka i Otylka z gr. ,,Mądre Sowy“ i zaprezentowały wiersz swojego autorstwa ,,Zdrowie – ważna rzecz“
  • konkurs plastyczny ,,Ilustracje do baśni Charlese‘a Perraulta“ organizator Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 – prace wyróżnione Karolinka, Emilka, Sandra, Hania z gr ,,Mądre Sowy“
  • międzyprzedszkolne warsztaty ,,Cztery żywioły – powietrze“  organizator Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli . Nasze przedszkole reprezentowali Kajtek i Gabrysia z gr. ,,Mądre Sowy“