Konkursy rok szkolny 2019/2020

WRZESIEŃ
  • ,,Pomaganie jest cool!“ – miejski konkurs plastyczny – organizator -Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej ,,SPECTRUM“ prace na konkurs wykonały: Daria,Julia,Szymon,Ernest,Ola,Przemek,
PAŹDZIERNIK
  • ,,Krajobrazy w utworach Marii Konopnickiej“ – miejski konkurs plastyczny – organizator Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli prace na konkurs wykonały: Wiktoria L.,Ada P., gr.,,Mądre Sowy“
  • III Międzyprzedszkolny Konkurs  Piosenki o Zdrowiu ,,Zdrowy Przedszkolak“–prezentacja dowolnej piosenki o tematyce zdrowotnej – organizator Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli, nasze przedszkole reprezentowała – Zosia K., gr.,,Mądre Sowy“
LISTOPAD
  • ,,Nasze miasto wolne od smogu i hałasu“ miejski konkurs plastyczny – organizator Polski Klub Ekologiczny ,,Przyjaciele Ziemi“ prace na konkurs wykonały Liliana Rz. ,gr.,,Mądre Sowy“ i Pola N., gr.,,Motylki“
  • „Portret Pluszowego Misia X edycja”- konkurs plastyczny- organizator: Miejska Bilioteka Publiczna, Filia nr 5; wyróżnienia otrzymały:Daria, Franio, Stasio, Bartek Ś., Dawid B.
  • „Pomagamy ptakom przetrwać zimę” – miejski konkurs plastyczny- organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli, prace na konkurs wykonały: Nikola, Dawid B.

GRUDZIEŃ

• „Bombka choinkowa 2019 r.”- konkurs plastyczny- organizator Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stalowej Woli- prace na konkurs wykonały: Dawid T. Ola W.

Styczeń

• ,,WOŚP oczami dziecka”- konkurs plastyczny – organizator Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pracę na konkurs wykonała Liliana z gr.,,Mądre sowy“ oraz Pola N. z gr ,,Motylki“
  • ,,Oddycham świeżością – żyję radością“  – konkurs plastyczny – organizator Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stalowej Woli – pracę na konkurs wykonała Wiktoria R. z gr. ,,Muchomorki“

Spotkanie z Mikołajem