Konkursy rok szkolny 2017/2018

WRZESIEŃ
  • ,,Pomaganie jest cool!“ – miejski konkurs plastyczny – organizator -Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej ,,SPECTRUM“ prace na konkurs wykonały: Emilka D., Kasia W., Pola N.,Karolinka G.,
  • ,,Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – IX edycja konkursu na zbiórkę makulatury, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz plastikowych nakrętek – organizator MZK w Stalowej Woli
    Przedszkole zostało nagrodzone w kategorii – zbiórka makulatury
PAŹDZIERNIK
  • ,,Patriotyzm w utworach Marii Konopnickiej“ – miejski konkurs plastyczny – organizator Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli prace na konkurs wykonały: Natalka G., gr. ,,Motylki“, Kasia W., gr. ,,Mądre Sowy“
  • I Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki o Zdrowiu ,,Zdrowy Przedszkolak“ – prezentacja dowolnej piosenki o tematyce zdrowotnej – organizator Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli, nasze przedszkole reprezentowały – Nikola W. gr. ,,Motylki“ i Karolinka G. gr. ,,Mądre Sowy“
LISTOPAD
  • „Mamo, tato nie pal przy mnie”- konkurs organizowany przez Państwową stację sanitarno - epidemiologiczną w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Julia B. z grupy „Motylki”
  • „Konkurs na zbiórkę makulatury” organizowany przez MZK w Stalowej Woli. Nasze przedszkole zajęło I miejsce
GRUDZIEŃ
  • „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”. Konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli. Wyróżnienie zdobyła Zosia L. z grupy „Motylki”
  • Konkurs plastyczny „Projekt bombki choinkowej”- organizator: Zespół szkół społecznych w Stalowej Woli. Pracę wykonali dzieci z grupy „Mądre sowy” Hania i Kajtek oraz „Motylki” Klaudia i Lilla. Wyróżnienia otrzymali Hania i Kajtek z grupy „Mądre sowy”
  • „Zróbmy choinkę inaczej”- organizatorem konkursu była Miejska biblioteka publiczna oraz Prezydent miasta Stalowa Wola. Nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie - Nagrodę specjalną Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M.Wańkowicza.
STYCZEŃ
  • „Zimowe anioły” - Organizatorem jest Katolicka Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. Pracę wykonały Lena B. z grupy „Mądre Sowy”, Amelka T. z grupy „Motylki” Daria Z. z grupy „Muchomorki”, Alicja S. z grupy „Żabki”,
MARZEC
  • ,,W rodzinnym obiektywie – Stalowa Wola moje miasto“ – konkurs fotograficzny – organizator Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli. Przedszkole reprezentowały Kasia W. z gr. ,,Mądre Sowy“ i Laura K. z gr. ,,Motylki“
KWIECIEŃ
  • VIII Miejski Konkurs Wiedzy i Umiejętności ,,Mały Omnibus“ – organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli
    Przedszkole reprezentowała Otylka S. z gr. ,,Mądre Sowy“
  • Olimpiada z języka angielskiego – organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli.
    Przedszkole reprezentowała Hania Z. i Victoria D. z gr. ,,Mądre Sowy“
  • III edycja przeglądu ,,Książka czeka na przedszkolaka“ organizator Niepubliczne Przedszkole Chatka Misia w Stalowej Woli. Reprezentacja naszego przedszkola Jaś, Antoś, Gloria i Patrycja z gr. ,,Motylki“ wykonali książeczkę pt. ,,Historia naszego miasta to historia naszych rodzin“
  • X Wojewódzki IV Powiatowy konkurs ekologiczny ,,Przedszkolaków dobre rady na złe odpady“ organizator Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli Konkurs polegał na zbiórce baterii i nakrętek plastikowych
  • Konkurs recytatorski ,,Zdrowy przedszkolak“ Nasze przedszkole reprezentowały Emilka i Otylka z gr. ,,Mądre Sowy“ i zaprezentowały wiersz swojego autorstwa ,,Zdrowie – ważna rzecz“