Konkursy rok szkolny 2020/2021

WRZESIEŃ

• ,,Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – XII edycja konkursu zbiórki surowców wtórnych (makulatury oraz plastikowych nakrętek) – organizator MZK w Stalowej Woli.
  • Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool“ – organizator Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM“ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali Zuzia M. z grupy „Motylki“ oraz Mikołaj L. z grupy „Mądre Sowy“.

PAŹDZIERNIK

• ,,Ulubiona postać w utworach Marii Konopnickiej – miejski konkurs plastyczny. Organizator Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali Daria Z. z grupy ,,Motylki“ oraz Dominik R. z grupy ,,Mądre Sowy“.
  • ,,A więc prysnął czar zaklęcia… ilustracje do baśni Braci Grimm“ – konkurs plastyczny – organizator Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali Zuzia Ż., Alicja S., Antosia J., Nikola Ś., Wiktor N., Daria Z., Ernest G., Amelia Rz., Wiktoria Rz. z grupy „Motylki“ oraz Franio L., Ola B., Jaś T., Dominik R., Staś W., Jaś B., Ania T., Jagoda E., Antosia P.  grupy „Mądre Sowy“ .

·       LISTOPAD

•  „Portret Pluszowego Misia X edycja”- konkurs plastyczny- organizator: Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 5; nagrody otrzymali: Oliwia Rz, Antosia P, Leon B, Pola N. a wyróżnienia: Jagoda T.E, Kajtek Z, Nikola M, Ola B, Mikołaj L, Natalia K, Dominik R , Franciszek L, Gabrysia S, Konrad K, Bartuś F, Jaś T., Jaś N., Szymon L, Ania T

GRUDZIEŃ

•           „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” – miejski konkurs plastyczny- organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli, prace na konkurs wykonali: Gabrysia S, Leon B  i Pola N.

LUTY

• „W krainie emocji” – miejski konkurs plastyczny. Organizator Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali: Antosia J. z grupy „Motylki” oraz Gabrysia S. z grupy „Mądre Sowy”.

MARZEC

• „Kartka Wielkanocna” – konkurs plastyczny. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali: Zuzia M. i Alicja S. z grupy „Motylki“ oraz Dominika Ż. i Jagoda T.E. z grupy „Mądre Sowy“.
  • „Portret mojego logopedy“ – konkurs plastyczny. Organizator Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonali: Daria Z. z grupy „Motylki“ oraz Gabrysia S. z grupy „Mądre Sowy“.

KWIECIEŃ

• „Godło – symbolem narodowym“ – konkurs plastyczny. Organizator Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonał Szymon L. z grupy „Mądre Sowy“.
  •  „Moje miasto – moja mała Ojczyzna“ – konkurs plastyczny. Organizator Przedszkole nr 18 w Stalowej Woli. Prace na konkurs wykonały Antosia J. i Daria Z. z grupy „Motylki“.

MAJ

•  „Czuję więc jestem“ – książka czeka na przedszkolaka – konkurs plastyczny. Organizator Niepubliczne Przedszkole Chatka Misia w Stalowej Woli. Książkę na konkurs wykonały Daria Z. i Alicja S. z grupy „Mądre Sowy“.

Święta Wielkanocne