Konkursy rok szkolny 2021/2022

WRZESIEŃ

•  Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool“ – organizator Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM“ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Zuzia M. z grupy  „Mądre Sowy“.

PAŹDZIERNIK

• Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – XIII edycja konkursu zbiórki surowców wtórnych (makulatury oraz plastikowych nakrętek) – organizator MZK w Stalowej Woli.
  • ,,Ulubiony utwór Marii Konopnickiej – miejski konkurs recytatorsko – plastyczny. Organizator Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Hania O. z grupy „Motylki“ oraz Kacper O. z grupy „Mądre Sowy“.
LISTOPAD

•  „Portret Pluszowego Misia XI edycja”- konkurs plastyczny- organizator: Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 5

GRUDZIEŃ

•    „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” – miejski konkurs plastyczny- organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli, prace na konkurs wykonała: Olesia M.
  • „Ekologiczna ozdoba choinkowa“ – miejski konkurs plastyczny- organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli, prace na konkurs wykonała: Julia T.

MARZEC

•  „ Little Ace“ – konkurs z języka angielskiego, organizator Katolicka Szkoła w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Adrianna D. i Kajetan Z. z grupy „ Mądre Sowy“
  • Konkurs plastyczny „ Kartka wielkanocna”. W konkursie wzięła udział Nikola M. z grupy „Mądre Sowy” oraz Zuzanna Ł. I Nela M. z grupy „Motylki. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli.

KWIECIEŃ
  • Konkurs fotograficzny „Aktywna rodzina“. Organizator konkursu - Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli. W konkursie wziął udział Olaf S. z grupy „Mądre Sowy“
  • Konkurs taneczno – muzyczny „Igraszki  – uśmiechnij się do świata“. Organizator Przedszkole nr 12 w Stalowej Woli. W konkursie wzięła udział grupa „Mądre Sowy“.
  • Konkurs recytatorski „Zdrowie mam, bo o nie dbam“  – organizator Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli
  • Konkurs ekologiczny „Makieta wymarzonego placu zabaw“, organizator Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli
  • Konkurs kulinarno – plastyczny „Kolory zdrowych smaków – obrazkowa książeczka kucharska. Organizator Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli. W konkursie wzięła udział Zuzanna Ż. z grupy „Mądre Sowy“

MAJ

• Konkurs recytatorsko – plastyczny „Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy“, organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli. W konkursie wzięła udział Lilia L. z grupy „Mądre Sowy“

CZERWIEC

• Konkurs z języka angielskiego „Little English Master“. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Oliwia Rz. i Mikołaj L. z grupy „Mądre Sowy“.
  • Konkurs plastyczny „ Wesołe historie w wierszach Juliana Tuwima“. Organizator Przedszkole nr 5 w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Karol J. z grupy „Muchomorki“ i Weronika Ch. z grupy „Motylki“