Konkursy rok szkolny 2022/2023

WRZESIEŃ

•  Konkurs plastyczny „Jesień pędzlem malowana“ – organizator Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Zuzia Ł. z grupy  „Mądre Sowy“.

PAŹDZIERNIK

• Ratuj lasy zbieraj makulaturę“ – XIV edycja konkursu zbiórki surowców wtórnych (makulatury oraz plastikowych nakrętek) – organizator MZK w Stalowej Woli.
  • ,,Myślcie sobie jak tam chcecie….krasnoludki są na świecie - ilustracje do utworów M. Konopnickiej“ - miejski konkurs plastyczny. Organizator Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. M. Wańkowicza w Stalowej Woli. W konkursie wziął udział Tymon T. z grupy „Mądre Sowy“.
  • ,, Przyroda w utworach Marii Konopnickiej“ – miejski konkurs plastyczny. Organizator – Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Paulina M. z grupy „Motylki“ oraz Aleksander B. z grupy „Muchomorki“.
  • Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool“ – organizator Stowarzyszenie Centrum Aktywności Społecznej „SPECTRUM“ oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonała Lilia K. z grupy „Muchomorki“.
LISTOPAD

•  „Portret Pluszowego Misia XII edycja”- konkurs plastyczny - organizator: Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 5

GRUDZIEŃ

•  „ Bożonarodzeniowy Aniołek“ – konkurs plastyczny. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stalowej Woli. Pracę na konkurs wykonały: Michalina S. z grupy „Muchomorki“ oraz Maja K. z grupy „Motylki“.
  • Warsztaty „Zmysły pomagają poznawać świat. Wzrok”. Organizator –  Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli. W warsztatach brały udział : Nela M. oraz Alicja P. z grupy „Mądre Sowy“.
  •  „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę” – miejski konkurs plastyczny- organizator Przedszkole nr 2 w Stalowej Woli, prace na konkurs wykonał: Wiktor B z grupy „Mądre Sowy“.

LUTY

• „ Little Ace“ – konkurs z języka angielskiego, organizator Katolicka Szkoła w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Zuzanna Ł. i Alicja P. z grupy „ Mądre Sowy“
  • Konkurs z języka angielskiego „Little English Master“. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli. W konkursie wzięli udział Hanna O. i Nela M. z grupy „Mądre Sowy“.

MARZEC

•  Konkurs plastyczny „Piękno polskiej przyrody w utworach Marii Kownackiej“. W konkursie wzięli udział: Antonina R. z grupy „ Motylki“ oraz Agata W. z grupy „Muchomorki“. Organizator Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli.
  • Konkurs plastyczny „ Wielkanocny Zajączek”. W konkursie wzięli udział Karol J. z grupy „Motylki” oraz Karol J. z grupy „Muchomorki“. Organizator Społeczna Szkoła Podstawowa w Stalowej Woli.

KWIECIEŃ

• Konkurs fotograficzny „Zjawiska pogodowe“. Organizator konkursu - Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli. W konkursie wzięła udział Eliza N. z grupy „Motylki“
  • Konkurs ekologiczny „Przedszkolaków dobre rady na złe odpady – warsztaty ekologiczne „Las zamknięty w szkle“, organizator Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli