ROZWÓJ DZIECKA

Centrum Rozwoju Lokalnego wspólnie z psycholog Beatą Liwowską przygotowało dla Państwa kolejny filmik w ramach naszego cyklu poradników edukacyjnych adresowanych do rodziców. Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu. Filmy przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Dlatego też gorąco zachęcamy do zamieszczania filmu na stronie internetowej Państwa placówki i w mediach społecznościowych.
Link do filmu: https://youtu.be/Eao2j4IoKPg
Wszystkie filmy przygotowane w ramach cyklu "CRL uczy rodziców" dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl

Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

Narodowy Spis Powszechny

NSP_2021_loteria__1_

LOTERIA SPISOWA

Nagrodami w Loterii są karty podarunkowe o wartości 500 zł i 1000 zł każda oraz 16 samochodów miejskich - Toyota Yaris.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rusza 22.04.2021 r. dlatego ważne jest zachowanie wiadomości z 10 - znakowym Kodem Potwierdzającym Dokonanie Samospisu.

W ramach Loterii odbędzie 7 losowań zgodnie z poniższym harmonogramem. Losowania będą transmitowane na żywo poprzez stronę internetową Loterii oraz w mediach społecznościowych GUS, na kontach w serwisach YouTube oraz Facebook.

LOSOWANIA

Data losowania

07.05 2021 r.

21.05.2021 r.

08.06.2021 r.

18.06.2021 r.

02.07.2021 r.

09.07.2021 r.

VII - losowanie nagród głównych

14.07.2021 r.

Szczegółowe informacje o Loterii są dostępne na stronie internetowej:

Pracownicy Gminnego Biura Spisowego

Spis_powszechny

WYTYCZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

ZARZĄDZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA

RODZICU  PAMIĘTAJ:

Poinformuj pracownika przedszkola o stanie zdrowia dziecka  i chorobach, które są istotne w czasie pandemii COVID -19.

1.    Przyprowadź do przedszkola dziecko zdrowe.

2.    Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola zmierz mu temperaturę.

3.    Nie posyłaj do przedszkola dziecka, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji.

4.     Dziecko to niewinny, ale skuteczny roznosiciel choroby, groźny przez to dla pracowników przedszkola i domowników szczególnie z przewlekłymi chorobami stwarzającymi zwiększone ryzyko w przebiegu infekcji koronawirusem.

TO  RODZIC  PONOSI  ODPOWIEDZIALNOŚĆ  ZA

PODJĘCIE  DECYZJI  ZWIĄZANEJ  Z  WYSŁANIEM

DZIECKA  DO  PRZEDSZKOLA

Przerwa wakacyjna

Przedszkole nieczynne w miesiącu SIERPNIU

ZAPRASZAMY DO KONKURSU

Zapraszamy Rodziców do włączenia się w zbiórkę makulatury i plastikowych nakrętek.

Nasze przedszkole bierze udział w XI edycji konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę”, jak również w zbiórce plastikowych nakrętek.

Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

·         Rupieciarnia I, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli (od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

·        Rupieciarnia II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38 (od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

W ramach zbiórki makulatury przewidziane są trzy główne nagrody rzeczowe dla przedszkoli, o wartości uzależnionej od wysokości uzyskanego wskaźnika ilości zebranej makulatury.

Zbiórka plastikowych nakrętek  prowadzona jest w celu charytatywnymwszystkie zebrane  nakrętki, zostaną bezpłatnie przekazane na rzecz wybranego Stowarzyszenia, działającego na terenie Stalowej Woli, celem niesienia pomocy chorym i potrzebującym dzieciom.

Początek roku szkolnego