OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

RODZICE  informacje na temat należności opłat za przedszkole i wyżywienie za miesiąc MARZEC można uzyskać  pod nr  tel. 15 8425803 .
Opłaty należy dokonać do 15 kwietnia.

UWAGA WAŻNE!!!

Rodzice!!!

Od 29 marca do 18 kwietnia 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie przedszkola

Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. (Dz.U  z 2021 r. poz.561) Rodzice składają wniosek o zorganizowanie zajęć  w przedszkolu. TYLKO RODZICE, którzy są wskazani do złożenia takiego wniosku w/w rozporządzeniu.

Dla dzieci pozostających w domu , zajęcia będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola do realizacji z rodzicami w domu.  Miło nam będzie, jeżeli otrzymamy  informację zwrotną od rodziców w jaki sposób realizują w/w zajęcia, na adres: przedszkole4@stalowawola.pl

WAŻNE : Wysyłając zdjęcie prosimy Rodziców o informację : Wyrażam zgodę na publikacje zdjęcia na stronie Przedszkola nr 4.

WNIOSKI SKŁADAMY W PRZEDSZKOLU DO DNIA 12.04.2021 r. DO GODZINY.9.00

PRACA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM ZGODNIE Z WYTYCZNYMI GIS

WYTYCZNE GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

ZARZĄDZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA

Narodowy Spis Powszechny

Spis_powszechny

RODZICU  PAMIĘTAJ:

Poinformuj pracownika przedszkola o stanie zdrowia dziecka  i chorobach, które są istotne w czasie pandemii COVID -19.

1.    Przyprowadź do przedszkola dziecko zdrowe.

2.    Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola zmierz mu temperaturę.

3.    Nie posyłaj do przedszkola dziecka, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji.

4.     Dziecko to niewinny, ale skuteczny roznosiciel choroby, groźny przez to dla pracowników przedszkola i domowników szczególnie z przewlekłymi chorobami stwarzającymi zwiększone ryzyko w przebiegu infekcji koronawirusem.

TO  RODZIC  PONOSI  ODPOWIEDZIALNOŚĆ  ZA

PODJĘCIE  DECYZJI  ZWIĄZANEJ  Z  WYSŁANIEM

DZIECKA  DO  PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE, DZIADKOWIE SYMPATYCY PRZEDSZKOLA

Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli należy do Stowarzyszenia ,,Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie, którego głównym celem jest wspieranie działalności przedszkola. Dlatego też zwracamy się z prośbą o wpłatę 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia

BANK PEKAO S.S I Oddział w Rzeszowie

Nr konta: 19 1240 1792 1111 0010 0155 1766

nr  KRS  0000145905

KONIECZNIE dopisz DLA PRZEDSZKOLA NR 4 w Stalowej Woli wtedy te pieniądze trafią do nas.

Pozyskane fundusze w całości zostaną przeznaczone na zakup zabawek dla dzieci

cloud

ZAPRASZAMY DO KONKURSU

Zapraszamy Rodziców do włączenia się w zbiórkę makulatury i plastikowych nakrętek.

Nasze przedszkole bierze udział w XI edycji konkursu organizowanego przez MZK – „Ratuj lasy – zbieraj makulaturę”, jak również w zbiórce plastikowych nakrętek.

Zbiórka makulatury oraz plastikowych nakrętek  prowadzona jest w obu Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych MZK tj..:

·         Rupieciarnia I, przy ulicy 1-go Sierpnia 18 A w Stalowej Woli (od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

·        Rupieciarnia II, przy ulicy Centralnego Okręgu Przemysłowego 38 (od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 8.00-16.00)

Zbiórka prowadzona jest w ten sposób, że osoba przywożąca makulaturę lub plastikowe nakrętki do punktów, zgłasza nazwę placówki dla której oddaje surowiec, a pracownik punktu prowadzący rejestr zgłoszeń do konkursu, zapisuje wagę przywiezionego surowca na konto danej placówki.

W ramach zbiórki makulatury przewidziane są trzy główne nagrody rzeczowe dla przedszkoli, o wartości uzależnionej od wysokości uzyskanego wskaźnika ilości zebranej makulatury.

Zbiórka plastikowych nakrętek  prowadzona jest w celu charytatywnymwszystkie zebrane  nakrętki, zostaną bezpłatnie przekazane na rzecz wybranego Stowarzyszenia, działającego na terenie Stalowej Woli, celem niesienia pomocy chorym i potrzebującym dzieciom.

plakat_Odczarowac_autyzm_COP

DZIEŃ ZIEMI