Aktualności 2019/2020

RODZICE DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

dzieci

Z uwagi na sytuację zagrożenia COVID -19
 zaplanowane Dni Adaptacyjne nie odbędą się .
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji ,
która znajduje się poniżej.

PREZENTACJA DO POBRANIA

UWAGA RODZICE !!

Przedszkole nieczynne w miesiącu SIERPNIU

Drodzy Rodzice! Kochane Dzieci !

Za nami rok szkolny 2019/2020. Ze względu na pandemię był to szczególny rok.

Ostatnie miesiące, z uwagi na zdalne nauczanie, były dla Państwa wyjątkowo pracowitym i trudnym czasem. Zdajemy  sobie z tego sprawę i doceniamy, jak wielki wysiłek włożyliście Państwo w edukację swoich - naszych dzieci.Serdecznie Państwu dziękujemy za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania i mobilizowanie swoich dzieci do wykonywania zadań, ćwiczeń, nauki.Trudna sytuacja związana z pandemią była dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Dla Państwa w szczególności, dlatego bardzo dziękujemy Wam za ogromną wyrozumiałość i wielką życzliwość.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji.Niech ten letni czas będzie zasłużonym odpoczynkiem,pełnym niezapomnianych chwil i wrażeń. Życzymy udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do przedszkola.Czekamy na Was we wrześniu.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym !

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Przedszkola nr 4