Aktualności 2019/2020

Bezpieczne Ferie Zimowe

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020  od 13 do 26 stycznia 2020 r. dla uczniów naszego województwa będą trwać ferie zimowe.

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla naszych uczniów, a także okazja do beztroskich zabaw na śniegu, jazdy na sankach, łyżwach i nartach.  Pamiętajmy jednak, że nie wszyscy uczniowie będą mogli wyjechać poza miejsce zamieszkania i uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku. Większość pozostanie w domu, nie zawsze pod opieką rodziców. Nietrudno wtedy o wypadek. We wszystkich grupach w przedszkolu odbyły się zajęcia  poświęcone zasadom bezpiecznego wypoczynku w domu i na podwórku oraz organizacji zabaw na śniegu. Istotne jest uświadomienie niebezpieczeństw, z którymi można się spotkać.

Prosimy Rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania  w sieci internetowej. Cyberprzemoc może dotknąć wszystkich użytkowników internetu, bez względu na wiek,  czy poziom umiejętności posługiwania się komputerem (dzieci i dorosłych).

Bezpiecznego wypoczynku !

timthumb.php_