Aktualności 2019/2020

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

DRODZY RODZICE ‼️

Pragniemy Państwa poinformować,że w dniach 3 i 6 kwietnia (piątek, poniedziałek)  w godzinach od 9.00 do 11.00  będzie można uzyskać telefoniczną informację o wysokości odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc marzec.

Numer do kontaktu: 15 842 58 03

ZDALNE NAUCZANIE

Drodzy Rodzice

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanym z zapobieganiem przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 chcemy zaoferować Państwu ,,kształcenie na odległość”.

Nauczycielki poszczególnych grup będą zamieszczały materiały , z których chętni mogą  skorzystać w domu i pobawić się z dziećmi. Pamiętajmy, że dzieci w przedszkolu ,,uczą się” świata poprzez zabawę.

Zachęcamy też do dzielenia się z nami efektami Waszej pracy . Zdjęcia można wysyłać na adresy:

nauczyciel4@onet.eu lub przedszkole4@stalowawola.pl , a my zamieścimy je w naszej galerii.

DOMOWE PRZEDSZKOLE ( KLIKNIJ)

ŻABKI (kliknij)
MUCHOMORKI (kliknij)
MOTYLKI (kliknij)