Aktualności 2021/2022

maj

„Uśmiech, zabawa, zielona murawa!”

W dzisiejszym dniu odwiedzili nas Panowie z Akademii Piłkarskiej Stal Stalowa Wola. Mottem Akademii jest „Uśmiech, zabawa, zielona murawa!”. Trenerzy przeprowadzili świetne zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Wszystkie ćwiczenia były dostosowane do grup wiekowych, zatem dla każdego interesujące i możliwe do wykonania. Spotkanie miało na celu promowanie Akademii, ale nie tylko –przecież ruch to zdrowie i ogromna frajda dla dzieciaków. Po zajęciach każdy przedszkolak otrzymał medal i ulotkę informacyjną. Nabór do Akademii jest nadal otwarty, dotychczasowi absolwenci odnoszą duże sukcesy w sporcie. Dziękujemy za organizację spotkania i sprawienie wiele radości dzieciom.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Akademii Piłkarskiej Stal Stalowa Wola. https://www.facebook.com/Akademia-Pi%C5%82karska-STAL-Stalowa-Wola-354632887910548/