Aktualności 2021/2022

grudzień

"STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY"

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA "STALOWOWOLSKA PACZKA POMOCY" - SAMOTNY, ALE NIE SAM Edycja 2021

W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w akcji charytatywnej zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Naszym zadaniem było ufundowanie i przygotowanie paczek świątecznych zawierających konkretne produkty spożywcze i chemiczne dla mieszkańców Stalowej Woli i przekazanie ich do MOPS w terminie do 25 listopada 2021 roku. Przy ogromnym zaangażowaniu Rodziców i Dzieci, w tym jakże magicznym czasie udało nam się zebrać wiele wspaniałych prezentów i artykułów, które mogliśmy podarować potrzebującym. Paczki przekazane będą zakwalifikowanym do udziału w Akcji seniorom z terenu naszego miasta. Dzięki tej akcji dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać tradycję związane ze świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas, kiedy każdy z nas otwiera serce dla drugiego człowieka, by podzielić się dobrem.

Kochani Rodzice i Dzieci pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za udział w akcji charytatywnej, za okazane dobro i wsparcie w tym przedświątecznym czasie.