Aktualności 2019/2020

luty

Aloha Hawaii

Czy wiecie co się stanie , jeśli tego samego dnia w tym samym miejscu spotkają się postacie z bajek ? Będzie  wspaniała zabawa  i dużo radości .Tak było w czwartek 13 lutego  kiedy w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Przedszkolaki długo czekały na ten dzień. Zaraz po śniadaniu założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w przeróżne postacie z bajek – księżniczki, piratów, smoki itp.. Najwięcej jednak w strojach dzieci dominowało kwiatów. Wśród palm i kolorowych kwiatów roztańczonym krokiem przebrane nauczycielki wprowadziły dzieci w klimat wprost z Hawajów. Pani dyrektor z kolorową girlandą kwiatów na szyi z uśmiechem i kolorowo ubranymi dziećmi chętnie pozowała w fotobudce. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.  Zabawę przy muzyce, tańce i konkursy poprowadził DJ Kubuś. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawie, a przede wszystkim uśmiech nie schodził im z twarzy co świadczy o tym że świetnie się bawiły. Miłym zakończeniem dnia był pyszny podwieczorek.

n

Wielkanoc