luty

Bal karnawałowy

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Jak co roku w karnawale, w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Tym razem przedszkolaki przeniosły się do podwodnej krainy. Sala zabaw zamieniła się w ocean, pełen błyszczących rybek, koników morskich i wodorostów. Już od samego rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie – syrenki, marynarze i nurkowie. Nie zabrakło bohaterów ze znanych bajek, na balu pięknie prezentowały się księżniczki, wróżki i supermenowie. Bal uroczyście rozpoczął się pirackim powitaniem „Ahoj !” przez Panią Dyrektor. Karnawałowej zabawie towarzyszyła ulubiona muzyka naszych przedszkolaków. Tańcom nie było końca ! Dzieci bawiły się wyśmienicie, a na zakończenie dnia dostały słodki podarunek. Bal umożliwił dzieciom spędzenie dnia w wesołej atmosferze, wspólna zabawa sprawiła im wiele radości. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów balowych.