Aktualności 2019/2020

styczeń

Cała Polska czyta dzieciom

W naszym przedszkolu stało się tradycją , że odważni rodzice, którzy mają chęć i znajdują czas, by odwiedzić grupę swoich dzieci czytają im bajki. Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom” w dniu 31 stycznia  nasze przedszkole odwiedził p. Dariusz Ligęza - tata Gabrysia gr.  „Żabki” i Mikołaja gr. „Muchomorki” .Nasz gość najmłodszym przedszkolakom  przeczytał bajki o Misiu Tulisiu, a dzieciom  grupy „Muchomorki” historię  myszki ,która  chciała być lwem. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały  bajek. Chętnie udzielały odpowiedzi na pytania zadawane przez pana Darka.

Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników .Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie.

Wielkanoc