wrzesień

Cała Polska czyta dzieciom

Od kilku lat nasze przedszkole należy do Klubu ,,Czytające Przedszkole” fundacji ABC XXI w ramach Kampanii ,,Cała Polska czyta dzieciom”. Kampania ta zachęca rodziców, nauczycieli, dorosłych do codziennego czytania swoim dzieciom. Pomysł głośnego czytania ogłoszony przez Fundację zyskał szerokie grono zwolenników – rodziców, nauczycieli, bibliotekarzy, a także władz samorządowych czy znanych osobistości i przekształcił się w ogólnopolską akcję pod hasłem „Czytaj dziecku 20 minut dziennie- codziennie”. W ramach akcji odwiedziła nas pani Renata , kierownik Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli. W słoneczne przedpołudnie w ogrodzie przedszkola dzieci wysłuchały pięknej bajeczki o przygodach zabawek w przedszkolu. W związku z pandemią COVID 19 nasz gość – jak i przedszkolaki przestrzegały wszystkich zasad bezpieczeństwa.

CZYTAJMY DZIECIOM!! - 20 minut dziennie!