Aktualności 2019/2020

styczeń

Dzień Babci i Dziadka w gr. ,,Mądre Sowy"

Dzień Babci i Dziadka w gr. ,,Mądre Sowy

W dniu 08.01.2020 r. przedszkolaki z grupy „Mądre Sowy” zaprosiły swoje kochane babcie i swoich kochanych dziadków do przedszkola na Jasełka. Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku pełne uśmiechu, radości i łez wzruszeń. Kochani dziadkowie tłumnie pojawili się na uroczystości z okazji ich święta. Niektórzy z nich przyjechali nawet z bardzo odległych miejscowości. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.  Na jasełkach można było podziwiać tradycyjne postaci, np.:  Maryję, Józefa, trzech króli, aniołów, pasterzy. Wielu wzruszeń dostarczały kolędy, pastorałki, tańce i życzenia. Zgromadzona publiczność po każdym występie nagradzała przedszkolaków gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, okazując w ten sposób wdzięczność  niezastąpionym dziadkom za ich miłość, oddanie, ciepło i opiekę. Zaproszeni jubilaci z zachwytem podziwiali występy swoich wnucząt ich wzruszenie było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Życzenia wszystkim babciom i dziadkom złożyła pani dyrektor Maria Zubrzycka. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania.Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki składając życzenia i przytulając się mocno do swojej babci i do swojego dziadka. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i miło spędzony czas w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021