Aktualności 2019/2020

luty

Dzień Babci i Dziadka w gr.,,Motylki"

Dzień Babci i Dziadka w gr.,,Motylki

,,Kiedy  babcia była mała to sukienkę i fartuszek krótki miała“

07 lutego przedszkolaki z gr. ,,Motylki“  zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość przygotowaną w wyjątkowej scenerii powrotu do lat młodości.Mali artyści uroczo zaprezentowali bogaty program artystyczny, składający się z wierszy i piosenek  w klimacie dawnych lat dziadków. ,,O mnie się nie martw“, ,, Ładne oczy masz“ ,, Już taki jestem zimny drań“  to tylko niektóre z utworów prezentowanych przez małych wykonawców.  Wszyscy z dumą i łezką w oku patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość do najmilszej widowni .Po występie dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę  i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Powrót do wspomnień wczesnej młodości babci i dziadka wywołał ogromne wzruszenie, radość i uśmiech na twarzach zacnych gości. Mamy nadzieję,  że tak pięknie spędzonych czas pozostanie na zawsze w pamięci.

Wielkanoc