Aktualności 2019/2020

luty

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 11.02. obchodziliśmy w przedszkolu Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównym celem akcji było inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, zaznajomienie ich z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania internetu.Dzieci zostały zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu poprzez bajki z serii Sieciaki.pl oraz Necio.pl, które obejrzały z wielkim zainteresowaniem. Rozmawialiśmy na temat internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, że z komputera i internetu należy korzystać tylko pod okiem rodziców. Obejrzały również teatrzyk sylwet pt: „Alicja w krainie internetu”.

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: Rodzicu uważaj, co Twoje dziecko robi przy komputerze!!!

Wielkanoc