Dzień Bibliotekarza

Dnia 7 maja obchodziliśmy DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK  z tej okazji nasze przedszkole odwiedziły Panie Bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej im M. Wańkowicza w Stalowej Woli Filia nr 5. Biblioteka znajduje się na osiedlu w pobliżu przedszkola. Panie Bibliotekarki przeniosły przedszkolaki we wspaniały, kolorowy świat książek czytając dzieciom takie bajki jak: „Czerwony Kapturek” i „Rodzina wilków”.  Miłą niespodzianką dla dzieci była wizyta Asterixa i Kota w butach. Przedszkolaki oklaskami powitały przybyłych gości i oczywiście od razu zgadły z jakich bajek pochodzą.

Panie Bibliotekarki wyjaśniły również dzieciom sposób korzystania z wypożyczalni książek i zachęciły do odwiedzania biblioteki.W podziękowaniu przedszkolaki wręczyły Paniom własnoręcznie wykonaną laurkę. Bardzo dziękujemy Pani Renacie i Pani Ani za miło spędzony czas, a z okazji święta  życzymy satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy.