marzec

Dzień Kobiet

8 MARCA  to wyjątkowa data w kalendarzu.  Tego dnia swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Jest to okazja do okazania Paniom i Dziewczynkom, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny.  Choć niekiedy trudno im  się przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez kobiet byłby smutny i nudny.  Ten szczególny dzień w naszym przedszkolu był wyjątkowy. W każdej grupie chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, uczynić go wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Dzień ten uświetnił występ artystyczny. Dziewczynki jako małe damy wystąpiły w pokazie mody, natomiast chłopcy śpiewali dla nich , recytowali wierszyki oraz zatańczyli wspaniały układ taneczny do muzyki Michaela Jacksona oraz odśpiewali gromkie 100 lat. Na zakończenie przedszkolnej uroczystości Pani Dyrektor podziękowała małym artystom za wspaniały występ oraz  złożyła wszystkim Paniom i dziewczynkom najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia.