Aktualności 2019/2020

luty

Dzień Szalonych Fryzur

27.02.2020 r. w przedszkolu było wesoło i bardzo kolorowo.Odbył się Dzień Szalonych Fryzur. Od samego rana podziwialiśmy kolorowe fryzury, plecione warkocze, koki, zaplecione warkoczyki na całej głowie oraz różne dodatki we włosach. Rodzice mieli  kolejną okazję, aby wykazać się pomysłowością, kreatywnością i dużą  wyobraźnią. Na dziecięcych głowach można było dostrzec skomplikowane sploty i barwne irokezy. Ten wspaniały dzień uświetniła nam również wizyta Pani Bernadetty Tabor- mamy Dawida z grupy „Mądre Sowy”, która z zawodu jest fryzjerką. Pani Bernadetta opowiedziała dzieciom o swojej pracy, a także zaprezentowała swoje umiejętności na głowach naszych przedszkolaków. Tego dnia nikt nie żałował żelu do włosów, kolorowych lakierów, brokatów, i niepowtarzalnych ozdób do włosów. Chłopcy najchętniej zmienili  w tym dniu kolor włosów. Pomarańczowe, zielone, czerwone  włosy – to potęga! Nie tylko każdy mógł przyjść do przedszkola w zwariowanej, szalonej, wymyślonej fryzurze, ale mógł też wziąć udział w pokazie tych odlotowych fryzur.

Dzieci z dumą prezentowały nowe fryzury, a poczucie humoru i odrobina wyobraźni wystarczyły naszym przedszkolakom, aby wyśmienicie się tego dnia bawić. Już nie pierwszy raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że aby wyśmienicie się bawić wystarczy dobry pomysł, odrobina wyobraźni i poczucie humoru. Brawo rodzice, panie Bernadetta i pani Agnieszka , która pomagała fryzjerce .

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021