październik

Dzień uśmiechu

Od 1999 roku co roku w pierwszy piątek października przypada wyjątkowe święto – Światowy Dzień Uśmiechu.. Nasze przedszkolaki również włączyły się w obchody tego radosnego dnia. Przez cały dzień w przedszkolu  obowiązywała zasada – obojętnie co by nie było uśmiech nie schodzi z naszych ust. Dzieci starały się przez cały dzień zachować dobry humor i uśmiech na twarzy. Na dzieci czekało również wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Symbolem tego dnia jest żółta, uśmiechnięta buźka , dlatego dzieci z wszystkich grup kolorowały obrazki przedstawiające radosne minki. To był naprawdę bardzo radosny dzień. Wszystkim przedszkolakom, rodzicom i pracownikom przedszkola życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzach zawsze, nie tylko od święta, bo „uśmiech nic nie kosztuje, ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego, który go daje”, czyni nas lepszymi  i piękniejszymi.