Aktualności 2021/2022

kwiecień

Konkurs ekologiczny "Przedszkolaków dobre rady na złe odpady"

Konkurs ekologiczny

„Dziś ekologia modne słowo,przyrodę wszyscy chcemy mieć zdrową.
 Jej strażnikami się ogłaszamy, od dziś przyrodzie my pomagamy!”

Z roku na rok stan naszej planety ulega pogorszeniu. Jeśli jest dla nas jakaś nadzieja, są nią najmłodsi członkowie społeczeństwa, dlatego nasze przedszkole po raz kolejny zorganizowało Konkurs Ekologiczny. Wydarzenie to ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej najmłodszych mieszkańców powiatu stalowowolskiego. W osiemnastej edycji konkursu „Przedszkolaków dobre rady na złe odpady” zadaniem do wykonania było stworzenie makiety wymarzonego placu zabaw z surowców wtórnych. W konkursie wzięło udział 15 przedszkoli z terenu miasta i powiatu. Każda placówka wykazała się ogromną pomysłowością i oryginalnością w doborze materiałów. Prace konkursowe można podziwiać w prezentacji multimedialnej. Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Prezentacja – „Makieta wymarzonego placu zabaw“ (kliknij)