Aktualności 2021/2022

maj

Konkurs plastyczny "W krainie baśni"

Konkurs plastyczny
Już po raz szósty nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „W krainie baśni” organizowanym przez MBP nr 5 w Stalowej Woli. Dzieci wykonały piękne prace wykazując się przy tym niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Każda praca była wyjątkowa i wykonana przez dzieci samodzielnie. Na rozstrzygnięcie konkursu dzieci ze wszystkich grup wybrały się do biblioteki. Pani Renata i Pani Ania z tej okazji przygotowały ciekawe zadania i zagadki o różnych bajkach. Na koniec spotkania w nagrodę za udział w konkursie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, zakładki do książek, medale i słodkie upominki.

Wszystkim nagrodzonym przedszkolakom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również Pani Renacie i pani Ani za piękne nagrody i mile spędzony czas w bibliotece!