Mamo! Tato! Kochamy Was

Za wczoraj, za dziś… z każdym serca uderzeniem i z każdym z niego płynącym życzeniem,

za wszystkie dla nas trudy i starania

składamy dzisiaj podziękowania! … dziękujemy

W dniu 27 maja zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID -19 przedszkolaki ze wszystkich grup świętowały Dzień Mamy i Taty. W słoneczny dzień na scenie w ogrodzie dzieci słowem, tańcem i piosenką wyraziły miłość oraz wdzięczność za wszystko kochanym rodzicom. Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Te ciepłe słowa do rodziców kierowała Pani Dyrektor Maria Zubrzycka witając wszystkich przybyłych.

Każda grupa w pięknych strojach prezentowała bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Dzieci prezentowały swoje zdolności recytatorskie, aktorskie, wokalne i taneczne, a na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie, radość i ogromną dumę ze swoich pociech. Wszystkie nagrodzone zostały gromkimi brawami za wspaniałe występy. Po programie artystycznym wręczyły rodzicom drobne upominki, piękne laurki, kolorowe kwiaty, które wykonały z pomocą swoich pań. Za wspaniałe występy każdy mały artysta otrzymał od Pani Dyrektor słodką niespodziankę.

To był bardzo wyjątkowy dzień. Szczególny, bo przedszkolaki prezentowały się przed specjalnymi gośćmi - Ukochanymi Rodzicami. Wszystko było jak należy, a do tego słońce jak na zamówienie!
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie do przedszkola oraz wspólnie spędzony czas.