grudzień

,,Święty Mikołaju tak bardzo czekałem...."

,,Święty Mikołaju tak bardzo czekałem....

Piątek 04 grudnia od rana był dniem wyjątkowym. Już przed przedszkolem panował miły nastrój, dzięki mikołajkowo-świątecznemu wystrojowi oraz  piosenkom i kolędom, które witały przychodzących. Dzieci niecierpliwie wyglądały przez okna sal, wypatrując Św. Mikołaja, który pojawił się w ogrodzie przedszkola w towarzystwie elfa, a następnie przybył do każdej grupy ze wspaniałymi prezentami: klockami, lalkami, samochodami, grami zręcznościowymi i edukacyjnymi. Było wiele radości, przedszkolaki śpiewały Mikołajowi, recytowały wiersze, bawiły się z Mikołajem przy muzyce, dziękowały za piękne prezenty, szczególnie za interaktywny „Magiczny dywan” i razem z Mikołajem rozegrały mecz piłki nożnej i zagrały na wirtualnym pianinie. Następna niespodzianka tego dnia czekała na wszystkich przy wychodzeniu z przedszkola, ponieważ  Mikołaj osobiście wręczał prezenty, które przedszkolaki zabrały do domu oraz rozdawał słodkości dzieciom i dorosłym.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i organizację Mikołajkowego Święta.