Narodowe Święto Niepodległości

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny, to wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. Dlatego też 10.11.2023r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przedszkolaki przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia. Podczas występu dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny i nagradzali dzieci gromkimi brawami. Nasze przedszkole wzięło również udział w akcji „Szkoła do hymnu”, o godzinie 11:11 wszyscy, wspólnie odśpiewali nasz hymn narodowy, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania niepodległości.