Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

Aktualności 2023/2024

11
listopad
2022

Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Święta Niepodległości dzieci z wszystkich grup w strojach odświętnych, z dumą prezentowały przypięte biało-czerwone kotyliony. Uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu narodowego ,,Mazurka Dąbrowskiego’’. Po nim nastąpiła część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków, dzieci słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. W ustach kolejnego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa tak bardzo znane, lecz wymowne: ,,Kto ty jesteś? Polak mały’’. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Wzięliśmy również udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dzieci z Panią Dyrektor i pracownikami placówki dokładnie o godz. 11:11 wspólnie odśpiewały nasz hymn narodowy, przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania niepodległości.

Niech ten dzień przypomina nam o narodowej wspólnocie, o obowiązkach każdego Polaka, niech będzie okazją do poznania dziejów naszego kraju, niech będzie dniem, w którym wszyscy Polacy zjednoczą się i zadumają nad losami naszej Ojczyzny.

 

Święto Drzewa

16

dni

7

godzin

20

minut

13

sekund

Najnowsze galerie