grudzień

“Każdy z Was - duży i mały może zostać Świętym Mikołajem!”

“Wesprzyj Dom Dziecka”

“Każdy z Was - i duży, i mały może zostać Świętym Mikołajem!”

W tym roku nasze przedszkole zorganizowało zbiórkę świąteczną dla Dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Przy ogromnym zaangażowaniu Rodziców i Dzieci, w tym jakże magicznym czasie udało nam się zebrać wiele wspaniałych prezentów i artykułów, które mogliśmy podarować potrzebującym. Dzięki tej akcji dzieci już od najmłodszych lat mogą poznawać tradycję związane ze świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas, kiedy każdy z nas otwiera serce dla drugiego człowieka, by podzielić się dobrem.

Zbiórka trwała od 1 do 16.12.2020 r., chcemy złożyć serdeczne podziękowania w imieniu Dzieci i Dyrekcji  Domu Dziecka w Stalowej Woli  za okazane dobro i wsparcie w tym przedświątecznym czasie. Wam Kochani Rodzice i Dzieci  za udział i włączenie się w tą szlachetną akcję.