Dnia 23 kwietnia wszystkie grupy przedszkolne wzięły udział w wyjątkowej akcji „Sprzątanie świata”. Tego dnia dzieci, wyposażone w rękawiczki i worki na śmieci, wyruszyły, aby zadbać o czystość naszej najbliższej okolicy. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem zbierały odpady, ucząc się jednocześnie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne. Podczas wspólnej pracy dzieci nie tylko porządkowały teren, ale również zdobywały cenną wiedzę na temat segregacji śmieci oraz dbania o przyrodę. Akcja przebiegła w radosnej atmosferze, a dzieci z dumą obserwowały efekty swojej pracy. Dzięki takim inicjatywom uczymy najmłodszych, że nawet małe działania mogą mieć wielki wpływ na otaczający nas świat.