październik

Święto KEN

„Dziękujemy  naszym paniom z całego serduszka,

Że dbają o wszystkich – o starszaka i maluszka”

W dniu 14 października 2020 r. w przedszkolu świętowano  Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość w tym roku odbyła się w reżimie sanitarnym. Część artystyczną dla pracowników przedszkola przygotowały dzieci wraz ze swoimi paniami z grupy „Motylki”, tańcem, piosenką i słowem uświetniając ten wyjątkowy dzień . Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku pani Dyrektor, nauczycieli i pracowników obsługi, przedszkolaki podkreśliły swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o ich dobro. Następnie pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom przedszkola życzenia i podziękowania za całoroczną pracę, pogratulowała pani Joannie Dziakowicz  otrzymania Nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty, a pani Ewie Marut Nagrody Prezydenta Miasta Stalowej Woli. Wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielkom w uznaniu za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i pracownikom obsługi za wzorową pracę. Przedszkolaki na zakończenie uroczystości zaśpiewały wszystkim paniom „100 lat” oraz wręczyły laurki z życzeniami i narysowanymi portretami pań. Szczególną niespodziankę dla wszystkich pracowników przedszkola przygotowali rodzice, składając życzenia i piękne podziękowania w wykonaniu dzieci poprzez  prezentację multimedialną. Dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć i życzenia.