Dzień Pluszowego Misia

30.11.2022 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dla dzieci pluszowy miś to bardzo często najukochańsza zabawka, najlepszy przyjaciel, maskotka na dobre i złe chwile, do której można się przytulić, a czasem jest też powiernikiem dziecięcych sekretów. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie, poznały historię ich święta, a następnie zaprosiły swoje misie do wspólnej zabawy. Były zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zagadki o znanych misiach z bajek. Tego dnia przedszkolaki udały się również do MBP Filia nr 5 w Stalowej Woli gdzie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Portret pluszowego misia”. Tam również czekało na nich kilka ciekawych zabaw z misiem w roli głównej przygotowanych przez Panie z biblioteki. To był dzień pełen uśmiechu i świetnej zabawy.