grudzień

"Tylko jedna jest taka noc"

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne  święta. Dzięki nim można poczuć  serdeczność i miłość wszystkich wokół. Tradycją stało się już, że w okresie Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, dzieci wystawiają Jasełka, które wprowadzają wszystkich w świąteczną atmosferę. Pięknym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń  i śpiewanie kolęd. Wszyscy  smakowali  barszczyk z uszkami, kapustę z grochem, smażoną rybę i kompot. Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Pani Dyrektor Joanna Dziakowicz pochwaliła dzieci za trud jaki włożyły w przygotowanie Jasełek, a następnie złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Takie  chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji  i zwyczajów świątecznych,  ale  również ,co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT.