Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

s1
s2
s3
s4
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
test
Slider2

Aktualności 2019/2020

11
grudzień
2019

Warsztaty

Warsztaty

,,Wiszą na niej bombki pięknie malowane.
Pajacyk, Mikołaj i gwiazdeczki szklane „

 

W dniu 11.12.2018 r. dzieci z grup – ,,Motylki“, ,,Muchomorki“ i ,,Mądre Sowy“ na zaproszenie pani Moniki – mamy Wiktora odwiedziły Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu ,,Szansa w Stalowej Woli. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach  pt. „Niepełnosprawni są wśród nas”. Zajęcia dotyczyły funkcjonowania osób z określonymi deficytami. Panie prowadzące opowiedziały  o życiu tych osób, pokazały również wiele przyrządów,  które ułatwiają codzienne życie osób niepełnosprawnych.Przedszkolaki same mogły poczuć jak to jest być osobą niewidomą i z zawiązanymi oczami rozpoznawały za pomocą dotyku przedmioty. Poznały też wybrane litery alfabetu Braille‘a. Udział w takich zajęciach ma duży wpływ na dzieci , gdyż uczy takich wartości jak tolerancja, wyrozumiałość i  szacunek dla innych. Następnie dzieci mogły zobaczyć czym zajmują się podopieczni w poszczególnych pracowniach. Na zakończenie każdy przedszkolak pod kierunkiem instruktora mógł samodzielnie ozdobić  bombkę. 

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania w sieci

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania w sieci BrailleWarsztaty takie mają wielki wpływ na dzieci, gdyż uczą takich wartości jak: tolerancja, wyrozumiałość,szacunek do innych. 

Okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia  to szczególna okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych. Kolorowe bombki  to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie choinki.  

Dziękujemy pani Monice za zaproszenie  i miłe spotkanie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 / 2021

24

dni

12

godzin

3

minut

11

sekund

Najnowsze galerie