kwiecień

"Wielkanocna pisanka" - rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 22 kwietnia 2021r. w przedszkolu odbył się finał konkursu pn. „Wielkanocna pisanka” skierowanego do przedszkolaków i Rodziców, którego organizatorem było Przedszkole nr 4 w Stalowej Woli. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości. Na konkurs wpłynęło 34 prace wykonane różnymi technikami, które zaprezentowane na wystawie w holu przedszkola budziły zachwyt dzieci i dorosłych. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom konkursu nastąpiło w Dniu Ziemi z rąk Pani Dyrektor, która serdecznie podziękowała dzieciom i ich Rodzicom za zaangażowanie i gratulowała wspaniałych pomysłów.

Tego dnia Pani Dyrektor przekazała również dyplomy i nagrody dzieciom, które brały udział w Rejonowym konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna” organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli. Laureatem konkursu została Zuzia z gr. Motylki, a wyróżnienia zdobyły Jagoda i Dominika z gr. Mądre Sowy oraz Alicja z gr. Motylki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.