Aktualności 2019/2020

czerwiec

Wkrótce będę przedszkolakiem

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu 3-latka. Jak co roku w naszym przedszkolu odbywają się Dni Adaptacyjne dla dzieci, które we wrześniu przyjdą po raz pierwszy do przedszkola. W tym roku dni te odbyły się 26 i 27 czerwca 2019 r.
Celem takich dni jest integracja dzieci i rodziców z przedszkolem, przybliżenie rodzicom form pracy z dziećmi, eliminacja stresu związanego z rozpoczęciem roku szkolnego, zapoznanie z pomieszczeniami przedszkola. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych, zabawach z chustą animacyjną, były również tańce i zabawy swobodne zabawkami w salach przedszkolnych. Wszystko przebiegało w radosnej atmosferze opartej na poczuciu bezpieczeństwa. Wszystkie dzieci opuszczały przedszkole z uśmiechem na twarzy oraz niespodzianką, którą przygotowały panie nauczycielki.

DO DNIA PRZEDSZKOLAKA