czerwiec

Wszystkie dzieci nasze są

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

Jan Paweł II

DZIEŃ DZIECKA to święto wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień pełen życzeń, uśmiechów, radości, zabawy i niespodzianek. Tego dnia ogród przedszkolny został pięknie udekorowany balonami i  kolorowymi proporczykami, by od samego rana dzieci mogły poczuć jak wyjątkowy jest to dzień. Na przedszkolaki czekała moc atrakcji na świeżym powietrzu: zabawy muzyczno-ruchowe z chustą animacyjną, zabawy i konkurencje sportowe, zabawy z bańkami mydlanymi, malowanie twarzy  oraz kreatywne malowanie farbami i flamastrami.  Radość naszych kochanych przedszkolaków nie miała końca  i mimo tego, że  ten dzień, który był pełen wrażeń i śmiechów szybko się skończył to wspomnienia  na pewno pozostaną na długo!

Wszystkim dzieciom z okazji DNIA DZIECKA życzymy wszystkiego najlepszego, samych radosnych dni pełnych słońca i uśmiechu. Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą pełną inspirujących wydarzeń!