Logo

PRZEDSZKOLE nr 4 w STALOWEJ WOLI o profilu ekologiczno - zdrowotnym

test
s4
s3
s6
Przedszkole z lotu ptaka 3
Przedszkole z lotu ptaka 2
Przedszkole z lotu ptaka 1
Slider2
s1
s2

Aktualności 2021/2022

09
czerwiec
2022

Wycieczka do Brzezówki

Wycieczka do Brzezówki

W dniu 9 czerwca przedszkolaki z grupy „Żabki”, „Muchomorki”, „Motylki” oraz „Mądre Sowy” wyruszyły autokarem na wycieczkę do Kompleksu Turystyczno – Historycznego  ”Brzezówka”.

Podróż rozpoczęła się od zabawy z wykorzystaniem dostępnych w kompleksie atrakcji i urządzeń. Dużym powodzeniem wśród przedszkolaków cieszyły się m.in. dmuchawce, tor tubingowy, basen z łódeczkami, dinokolejka, roller wodny, huśtawki, małpi gaj,  giga klocki i króliczki miniaturki. Po  zabawie był czas na odpoczynek i obiad. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Parku historycznego, gdzie znajdowały się figury dinozaurów i różnych plemion żyjących w prehistorycznych czasach. Przewodnik opowiadał  bardzo ciekawe historie życia tych zwierząt, ich przynależność środowiskową, sposób odżywiania, rozmnażania – co bardzo zaciekawiło dzieci! Po zwiedzaniu parku historycznego przedszkolaki skorzystały z parku linowego!

Rozbawione, pełne przeżyć i wspomnień przygód dzieci wróciły do przedszkola, gdzie czekali stęsknieni Rodzice – którzy równie mocno przeżywali często pierwszą wycieczkę swojego ukochanego skarbu!

Rozpoczęcie roku szkolnego

66

dni

17

godzin

10

minut

48

sekund

Najnowsze galerie