Andrzeju ! Andrzeju...!

powróżyć czymkolwiek, warto;
wyciągniętą z talii kartą,
butami, stopionym woskiem,
by przyszłość poznać choć troszkę.
Wyśmienita jest zabawa,
Andrzejkowa we wróżenie,

trzeba jednak ją traktować z lekkim oka przymrużeniem“

Dbając i pielęgnując tradycję jak co roku w naszym przedszkolu odbył się BAL ANDRZEJKOWY. Tym razem każda grupa bawiła się u siebie na sali. Tego dnia dzieci przybyły do przedszkola w  jeszcze bardziej radosnych nastrojach niż zwykle- każde z nich nie mogło doczekać się momentu, kiedy zaprezentuje swój strój. Na początku pani dyrektor powitała dzieci i oficjalnie otworzyła bal. Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych były to między innymi-  „Wróżby z imionami”, „Kim będziesz w przyszłości”, „Zabawy z butami”, „Szczęśliwy numerek”, „Co Cię czeka w najbliższym czasie”. Wróżby były dla dzieci bardzo dużą atrakcją i z niecierpliwością czekały na swoją kolej. Radosna muzyka i kolorowo udekorowane sale zachęcały do tańców i zabaw.

Oczywiście nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przy pięknie udekorowanych stołach. Zabawom, tańcom i uśmiechom nie było końca i mamy nadzieję, że przedszkolaki wróciły do domu pełne wrażeń.