24 kwietnia w grupie Bystrzaki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Rodzice dzieci kończących zerówkę mieli okazję zobaczyć, jak przebiegają codzienne zajęcia oraz czego ich dzieci nauczyły się w ostatnim roku przedszkola, a także jak zostały przygotowane do dalszej nauki, którą rozpoczną w szkole od nowego roku szkolnego. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w czytaniu oraz dzieleniu wyrazów na sylaby. Rozwiązywały również zadania matematyczne, w których porównywały ilości i posługiwały się znakami mniejszości, większości i równości. Poradziły sobie także z rozwiązaniem krzyżówki o tematyce ekologicznej. Na zakończenie dzieci zaprezentowały rodzicom przedstawienie przygotowane z okazji Dnia Ziemi. Podczas występu recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonały piękny układ taneczny.