28 kwietnia w grupie Zuchów odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce wiosennej. Była to okazja do zaprezentowania umiejętności dzieci oraz ich funkcjonowania w grupie. Przedszkolaki z zaangażowaniem wykonywały zadania przygotowane przez „Panią Wiosnę”, wykazując swoje umiejętności matematyczne, językowe oraz orientację w przestrzeni. W trakcie zajęć wykorzystano również elementy zabaw sensorycznych, które sprawiły dużo radości. Nie zabrakło także aktywności ruchowych i muzycznych- dzieci reagowały na sygnały, prezentując koordynację wzrokowo-ruchową oraz poczucie rytmu. Na zakończenie dzieci wspólnie z rodzicami wykonały wiosenne sudoku, a następnie wystąpiły w przedstawieniu. Dziękujemy Rodzicom za obecność, zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas!