czerwiec

Żegnaj przedszkole

Minął kolejny rok szkolny i znów żegnamy się z dziećmi, które we wrześniu rozpoczną dalszą edukację w szkole. W dniu 17.06.2021r. odbyło się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość miała miejsce na scenie w ogrodzie przedszkola. Przedszkolaki w rytmie poloneza w odświętnych strojach rozpoczęły uroczystość. Następnie przedstawiły program artystyczny, prezentując wiersze, tańce i piosenki. W swoim występie wspominały miłe chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Recytowały wiersze dziękując każdemu za trud i pracę włożoną w ich wychowanie. Dzieci włożyły wiele pracy w swój występ, za co zostały wielokrotnie nagrodzone brawami. Po występie starszaków na scenę wkroczyły pięciolatki i swoim występem pożegnały swoich kolegów i koleżanki. Na zakończenie dzieci otrzymały róże, które połączone były wstążką. Jeden kwiat to jedno dziecko, a wszystkie kwiaty tworzyły jedną grupę starszaków. Pani Dyrektor przecinając wstążki rozdzieliła kwiaty, a tym samym dzieci stały się absolwentami Przedszkola nr 4. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor pochwaliła dzieci za wspaniały występ i życzyła wielu sukcesów w szkole. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk pani Dyrektor dyplomy, książki i medale na pamiątkę pobytu w przedszkolu, a Rodzice otrzymali podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola.

Życzymy Wam starszaki samych sukcesów w szkole.

Po uroczystości wszyscy udali się na MOSiR, gdzie Rodzice przygotowali niespodziankę – były gry i zabawy na świeżym powietrzu, malowanie twarzy, fotobudka oraz poczęstunek.

Dziękujemy dzieciom oraz Rodzicom za zakup papużek i kanarka, które wzbogaciły nasz przedszkolny kącik przyrodniczy.